1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Usługi informatyczne
  4. Montaż sieci i urządzeń
  5. Montaż sieci i urządzeń - Zachodniopomorskie
  6. Montaż sieci i urządzeń - Szczecin
  7. Montaż sieci i urządzeń - Centrum
PromujOdśwież
  • Firmowe

Dynamicznie rozwijająca się firma, poszukuje osób na stanowisko instalatora/ serwisanta systemów zabezpieczenia technicznego.

Opis stanowiska

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko instalatora systemów zabezpieczenia technicznego. Do zadań pracownika należeć będzie m.in. montaż oraz serwis:

- systemów sygnalizacji włamania i napadu,
- systemów telewizji przemysłowej ,
- systemów sygnalizacji przeciwpożarowej,
- systemów kontroli dostępu,
- i w tym podobne

Wymagania:

- wykształcenia min. technicznego o profilu elektrycznym, elektronicznym, informatycznym,
- znajomości zagadnień związanych z instalacjami i serwisem systemów zabezpieczenia
technicznego,
- umiejętności pracy w zespole,
- prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:

- wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego,
- posiadanie uprawnień SEP,
- doświadczenie zawodowe na stanowisku instalatora systemów alarmowych.

Oferujemy:

- umowę o pracę, premie uznaniowe oraz prowizje,
- auto służbowe,
- niezbędne narzędzia pracy,
- rodzinną atmosferę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
ID: 911991112

Skontaktuj się

Sedkon

Na OLX od luty 2024

Ostatnio online w dniu 15 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 29 kwietnia 2024

Praca na stanowisku instalatora/serwisanta

Użytkownik

Lokalizacja