1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Budowa i Remont
  4. Prace zewnętrzne
  5. Prace zewnętrzne - Śląskie
  6. Prace zewnętrzne - Brenna
PromujOdśwież
  • Prywatne

Poszukuję osoby do prac porządkowych w ogrodzie i wokół budynku/posesji.
Dom i zabudowania znajdują się na ogrodzonym terenie o powierzchni 2,5 ha - teren górski.

Praca ma głównie charakter sezonowy i jest uzależniona od warunków atmosferycznych.

Idealny kandydat to mężczyzna, ponieważ zadania do realizacji mogą wymagać dużej siły fizycznej.

Obowiązki:

prace porządkowe po okresie jesienno-zimowym, przycinanie drzew i krzewów, uprzątnięcie liści, gałęzi, drobne race naprawcze, usuwanie chwastów itp.

Na posesji i wokół budynku: drobne naprawy, malowanie, konserwacja ogrodzenia, sprzątanie terenu, utrzymanie porządku wokół budynku.

Wymagania:
motywacja do pracy
doświadczenie przy pracy z drewnem/pilą łańcuchową.
prawo jazdy oraz możliwość dojechania we wlanym zakresie do miejsca pracy.

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/dzielna ze stawką godzinową
i/lub
wycena poszczególnego zakresu prac / ustalona stawka za wykonaną pracę
ID: 913673649

Skontaktuj się

Tomasz

Na OLX od maj 2016

Ostatnio online w dniu 06 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 22 kwietnia 2024

Prace porządkowe w ogrodzie i przy budynkach

Użytkownik

Lokalizacja