1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Usługi ogrodnicze
  4. Zakładanie i pielęgnacja ogrodów
  5. Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Pomorskie
  6. Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Gdańsk
  7. Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Jasień
Pracownik terenów zieleni
PromujOdśwież
  • Firmowe

  • Stawka za godzinę: 25 zł za godzinę

Firma Zielone 2S zatrudni na stanowisko pomocnik ogrodnika / pracownik terenowy – praca na pełen etat – cały rok ( zimą również)

Zakres obowiązków:
Prace związane z zagospodarowaniem terenu zielenią
Wykonywanie zleconych prac w konkretnym terenie przy wsparciu parku maszynowego
i doświadczonych pracowników rozmawiających również w języku Ukraińskim i Rosyjskim

• Przygotowywanie terenów pod nasadzenia
• Zakładanie trawników z siewu lub z trawy w rolce,
• Sadzenie roślin
• Ściółkowanie

Wymagania:
Sprawność fizyczna,
Pracowitość,
Zaangażowanie i dokładność przy wykonywaniu pracy.
Uczciwość

Mile widziane:
Referencje z poprzednich miejsc pracy,
doświadczenie w ogrodnictwie nie jest wymagane

Oferujemy:
umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę
pracę w zgranym zespole , jesteśmy firmą rodzinną
odpowiednie narzędzia do pracy, park maszyn
szkolenia

( stawka od 25 zł/h na rękę )
ID: 912257915

Skontaktuj się

User avatar

Paulina

Na OLX od czerwiec 2020

Ostatnio online w dniu 20 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 23 kwietnia 2024

25 zł za godzinę

Użytkownik

Lokalizacja