1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie domów, mieszkań i biur
  5. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Mazowieckie
  6. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Warszawa
  7. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Śródmieście
Прибирання подобових апартаментів. Sprzątanie apartamentów
PromujOdśwież
  • Prywatne

До хорошого колективу шукаємо милу та енергійну дівчину/жінку для прибирання подобових квартир у Варшаві.
Обов'язки:
Прибирання ванної кімнати, кухні, спальні
Зміна постільної білизни та рушників
Витирання пилу
Пилосошення, миття підлоги
Вимоги:
Досвід прибирання квартир вітається, але не є обов'язковим, ми всьому навчимо
Вміння працювати в команді та індивідуально
Готовність до роботи пн-нд, вихідні плаваючі
Вміння спілкуватися польською мовою та знання Варшави на плюс.
Платимо за прибрану квартиру 30-50 зл.
Час прибирання однієї квартири, за наявності досвіду близько 40 хвилин
Все що треба до прибирання надаємо, нічого з собою возити не треба. Допомагаємо в отримані карти побиту. Заінтересованих просимо дзвонити 53*****70

Do fajnego zespołu pszukujemy miłej i energicznej osoby do sprzątania apartamentów na wynajem krótkoterminowy w różnych lokalizacjach w Warszawie.
Obowiązki:
Sprzątanie łazienki, kuchni, sypialni
Zmiana pościeli i ręczników
Przecieranie kurzu
Odkurzanie, mycie podłóg
Wymagania:
Doświadczenie w sprzątaniu apartamentów mile widziane ale nie jest konieczne, wszystkiego nauczymy
Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie
Dyspozycyjność do pracy pn-nd, wolne dni do ustalenia
Umiejętność komunikacji w języku polskim oraz znajomość Warszawy tylko na plus.
Wynagrodzenie od apartamentu 30-50 zł.
Czas sprzątania jednego apartamentu, pod warunkiem że osoba już ma doświadczenie - około 40 minut..
Pościel, środki czystości ect. są na każdym z apartamentów, nie trzeba niczego wozić ze sobą. Zainteresowanych prosimy dzwonić pod nr 53*****70
ID: 914236590

Skontaktuj się

User avatar

Julia

Na OLX od luty 2016

Ostatnio online w dniu 01 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 24 kwietnia 2024

Użytkownik

Lokalizacja