1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie domów, mieszkań i biur
  5. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Mazowieckie
  6. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Warszawa
  7. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Śródmieście
PromujOdśwież
  • Firmowe

Poszukujemy dyspozycyjnej osoby do sprzątania apartamentów w Warszawie

Nasza firma zajmuje się krótkoterminowym wynajmem apartamentów. Mieszkania znajdują się w centrum miasta.

Zakres obowiązków:

Przygotowanie apartamentu po każdym wymeldowaniu dla następnych gości
Kontrola apartamentów po każdym wymeldowaniu i raportowanie szkód w apartamencie

Gotowość dojazdu do apartamentów

Pomoc z przygotowywaniem mieszkań i z małymi usterkami lub pracami

Wymagania:
Język polski komunikatywny
Pełna dyspozycyjność 7 dni w tygodniu w ustalonych dniach i godzinach -
Wymagany samochód
Elastyczność (sprzątanie gdy wymeldują się goście) Praca zazwyczaj od 10:00 do 15-16
Punktualność, dokładność, sumienność, uczciwość, dbałość o szczegóły, mile widziane doświadczenie,

Oferujemy:
Umowa zlecenie/ samozatrudnienie/ możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę
Płacimy tygodniowo
Elastyczny czas pracy z dopasowaniem do preferencyjnych dni pracy
Szybkie zatrudnienie – możesz od razu zacząć pracę
ID: 885459973

Skontaktuj się

Łukasz

Na OLX od czerwiec 2017

Ostatnio online w dniu 17 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzątanie apartamentów - Warszawa Śródmieście

Użytkownik

Lokalizacja