Francja. II polowa XXw. Olej na plycie. Czyzby nasladowca szkoly Pont Aven??
Pejzaz morski. Piekna impresja na temat zamglonej zimnej plazy nad wybrzezem Atlantyku..
Praca oprawiona w dekoratywna drewniana biala rame pieknie wspolgra z kolorami obrazu.
Wymiary:
Rama 67x57cm
Obraz 49x39cm
Wymiary:
Rama 67x57cm
Obraz 49x39cm
ID: 918086152
Dodane 13 maja 2024
Stary obraz olej aukcyjny sygnowany Maud Calange Francja antyk pejzaż
360 zł