1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Usługi informatyczne
  4. Tworzenie stron www
  5. Tworzenie stron www - Podkarpackie
  6. Tworzenie stron www - Jasło
Webmaster, Administrator Strony  WordPress
PromujOdśwież
  • Firmowe

Poszukujemy doświadczonego specjalisty od WordPress, który zajmie się optymalizacją, rozwojem, oraz wsparciem bieżącego prowadzenia strony firmowej DTE.

Zakres obowiązków:

Analiza i optymalizacja szybkości ładowania strony.
Bieżące zarządzanie i aktualizacje WordPressa oraz zainstalowanych wtyczek.
Monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa strony.
Wprowadzanie ulepszeń i nowych funkcjonalności na życzenie.
Nadzorowanie bezpieczeństwa strony.
Nadzorowanie kopii zapasowych.
Nadzorowanie integracji.
Regularne raportowanie statusu i wykonanych działań.
Konsultacje i rekomendacje dotyczące usprawnień strony.

Wymagania:

PHP, HTML, SQL, CSS.
Znajomość WordPressa na poziomie bardzo dobrym.
Doświadczenie w optymalizacji stron pod kątem szybkości ładowania.
Umiejętność zarządzania serwisami internetowymi.
Dobra znajomość SEO będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy regularną współpracę na zasadach kontraktu/freelance, z możliwością rozszerzenia zakresu obowiązków oraz długoterminowej współpracy przy innych projektach. Proszę o przesyłanie CV i krótkiego opisu dotychczasowych realizacji wraz z referencjami.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma DTE Power sp. z o.o. , ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 12, 38-200 Jasło. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna jest na rozmowie rekrutacyjnej lub po kontakcie z administratorem na adres e-mail umieszczony na naszej stronie internetowej.
ID: 914461104

Skontaktuj się

User avatar

Michał Pierzyński

Na OLX od grudzień 2023

Ostatnio online w dniu 06 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 02 maja 2024

Webmaster, Administrator Strony WordPress

Użytkownik

Lokalizacja