1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Usługi transportowe
  4. Transport towarów i maszyn
  5. Transport towarów i maszyn - Łódzkie
  6. Transport towarów i maszyn - Łódź
  7. Transport towarów i maszyn - Śródmieście
Zarządzający transportem/Spedytor
PromujOdśwież
  • Prywatne

Poszukujemy osoby do zarządzania transportem i ustalania tras transportowych województwo łódzkie.

Jesteśmy dynamiczną firmą poszukującą doświadczonej osoby do zarządzania naszym działem transportu. Główne obowiązki obejmują planowanie, koordynację i monitorowanie wszelkich działań związanych z transportem naszych towarów.

Obowiązki:
- Ustalanie optymalnych tras transportowych, biorąc pod uwagę efektywność czasową i koszty
- Zarządzanie flotą pojazdów oraz harmonogramami dostaw
- Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z transportem
- Współpraca z zespołem logistycznym w celu zoptymalizowania procesów transportowych
- Monitorowanie przestrzegania przepisów dotyczących transportu drogowego

Wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu transportem oraz planowaniu tras
- Znajomość przepisów i standardów dotyczących transportu drogowego
- Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i podejmowania szybkich decyzji
- Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność skutecznej komunikacji
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV lub kontakt tel. 53*******72
ID: 912321695

Skontaktuj się

Mateusz

Na OLX od sierpień 2014

Ostatnio online w dniu 18 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 23 kwietnia 2024

Użytkownik

Lokalizacja