Bali
Bali ma bardzo smutne oczka, w ogóle jest smutnym psiakiem. W swoim boksie, gdzie mieszka już tak długo, czuje się bezpiecznie. Przytula się do nas, szuka kontaktu z ludźmi, wskakuje na kolana, zaczepia łapką domagając się pieszczot.
Ero
Czasem nie ma ochoty podejść, przywitać, patrzy tylko tym swoim pustym wzrokiem, jakby chciał powiedzieć: "przecież i tak nie weźmiesz mnie stąd" i chowa się do budy. Na widok smyczy radośnie macha ogonkiem i choć na chwilę zapomina o swojej psiej niedoli.
Czaruś
Czaruś jest energiczny, wesoły, lubi się tulić i z radością wita swoich opiekunów w schronisku. Najciężej Czarusiowi jest w okresie zimowym. Zabezpieczymy go w ubranko, ma ciepłą budę wyłożoną słomą, ale.. to przecież wszystko za mało. Potrzebny jest dom!
Finka
Finka trafiła do schroniska po tym, gdy jej właścicielka zmarła. Na spacerach kręci ogonkiem i przytula się do wolontariuszy. Powoli odzyskuje radość. Bardzo byśmy chcieli, by Finka w schronisku nie straciła nadziei na dobre życie.

Wszystkie psy nakarmione! Dziękujemy!

Klikaliście jak nigdy wcześniej i dlatego w szybkim tempie nakarmiliście nie tylko psy które były od początku akcji ale również koty, które dołączyły w trakcie.

Ponad 2 tony karmy! Dzięki wam

Łącznie nakarmiliście 80 psów i 10 kotów ze schronisk w Oświęcimiu i Buska-Zdroju To razem 1800 kg karmy dla zwierząt na święta!

Dodatkowo OLX.pl dorzuca +400 kg karmy i w ten sposób schroniska otrzymają od nas ponad 2 tony karmy.

Ale najważniejsze, że...
Pusio
Benek
Biszkopt

znalazły nowy dom! Bardzo się cieszymy!

Kilka komentarzy na temat akcji
Pobierz odznakę

Możesz ją umieścić na Facebooku, NK lub na swojej stronie

Pobierz lub wklej poniższy link:

skopiuj kod na swoją stronę

Patroni akcji