Cyryl
Cyryl, jako mieszaniec Owczarka Niemieckiego jest nastawiony na kontakt z człowiekiem i pracę z nim. Gdy zaufa i przekona się że nic mu nie grozi, czeka na jakieś zadanie do wykonania. To pies w sile wieku, w warunkach domowych, może się jeszcze wiele nauczyć.
Fredzio
Kocha ludzi z całego serca, jest bardzo towarzyski i sympatyczny. Bez problemu dogaduje się z innymi psiakami, to ideał , świetnie sprawdzi się też w roli towarzysza starszej osoby, ale również dziecka…
Waldek
Waldek to bardzo miły i kontaktowy psiak, uwielbia ludzi i inne psiaki, chętnie chodzi na spacery. Niestety ze względu na niemłody wiek ma małe szanse na adopcje, ale bardzo chcielibyśmy wierzyć, że jednak ktoś podaruje mu dom i miłość...
Bafi
Bafi to niezwykle spokojny i stateczny pies . Bardzo przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych zwierząt. Nie jest zbyt energiczny, ani hałaśliwy więc sprawdzi się zarówno w domu jak i w mieszkaniu.

Wszystkie psy nakarmione! Dziękujemy!

Klikaliście jak nigdy wcześniej i dlatego w szybkim tempie nakarmiliście nie tylko psy które były od początku akcji ale również koty, które dołączyły w trakcie.

Ponad 2 tony karmy! Dzięki wam

Łącznie nakarmiliście 80 psów i 10 kotów ze schronisk w Sosnowcu i Zabrzu To razem 1800 kg karmy dla zwierząt na święta!

Dodatkowo OLX.pl dorzuca +400 kg karmy i w ten sposób schroniska otrzymają od nas ponad 2 tony karmy.

Ale najważniejsze, że...
Ares
Kubuś
Stefan

znalazły nowy dom! Bardzo się cieszymy!

Kilka komentarzy na temat akcji
Pobierz odznakę

Możesz ją umieścić na Facebooku, NK lub na swojej stronie

Pobierz lub wklej poniższy link:

skopiuj kod na swoją stronę

Patroni akcji