HANIA
Do schroniska trafiła jesienią 2013, na początku była bardzo nieśmiała i unikała kontaktu z człowiekiem. Jednak za sprawą wolontariuszy powoli uczyła się kontaktu z człowiekiem, oswajała z dotykiem, smyczą, obrożą, wyjściem poza boks na spacer. Jest pogodną sunia, nie ma problemów w kontaktach z innymi psami.
ELIOT
To pełen energii, radosny pies. W boksie jest spokojny, na spacerze radosny i energiczny. Lubi biegać, choć potrafi również iść spokojnie przy człowieku. Po długim spacerze lubi położyć się koło człowieka i poddać się pieszczotom. Ma około 6 lat.
BARTON
Znają go już wszyscy w schronisku, bo bardzo skacze na widok człowieka i musi wychodzić pierwszy na spacer. Jest młodym ok. 1,5 rocznym psem. Schronisko to nie miejsce dla niego, potrzebuje dużo ruchu, a tu wychodzi na spacer tylko w sobotę. Marzy o własnym domu z wielkim ogrodem i długich spacerach.
FREJA
To bardzo pocieszna, energiczna sunia w typie amstaffa. Na spacerze jest bardzo żwawa, skacze i szaleje, uwielbia aportować. Od człowieka nie domaga się pieszczot, ale też jej nie przeszkadzają. Ma 9 lat.

Możesz ją umieścić na Facebooku, NK lub na swojej stronie

Pobierz lub wklej poniższy link:

skopiuj kod na swoją stronę