BATON
Ulubieniec schroniska
Radosny, łagodny, garnie się do wszystkich ludzkich rąk, które są gotowe go pogłaskać: lubi i dorosłych i dzieci. Doskonale dogaduje się z innymi zwierzętami. Uwielbia długie spacery, podczas których ochoczo spaceruje, aż można zapomnieć, że Batonik jest psem niewidomym. Ta niepełnosprawność jemu w niczym nie przeszkadza, niestety ludziom owszem - został znaleziony uwiązany rybacką linką wokół szyi...
Greg
Wulkan energii
Greg to łagodny, bardzo energiczny i dość duży psiak który bardzo radośnie reaguje na człowieka. Uwielbia spacery, na których jest posłuszny, ale potrzebuje trochę czasu na rozładowanie drzemiącej w nim energii. Na smyczy spaceruje bardzo ładnie. Greg ma około 10 lat.
Kary
Radosny towarzysz
Kary świetnie dogaduje się z suczkami ale z samcami to bywa różnie. Radosny, energiczny i przyjazny psiak średniej wielkości. Kary bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia spacery, których mu bardzo brakuje w schroniskowych warunkach. Ma około 10 lat, ale jak na swój wiek tryska energią.
Sierra
Skrzywdzona, ale wciąż ufna
Na widok ludzi siada i unosi łapki ku górze - prosi. Nie o jedzenie - bo miseczka pełna, dach nad głową - też ma. Sierra prosi o dom w pełnym tego słowa znaczeniu: o miłość, ciepło i bezpieczeństwo. Okrutnie skrzywdzona przez człowieka - po śmierci właściciela uwiązana na łańcuch i zamknięta w szopie, samotna i głodna - nadal zabiega o ludzkie uczucia, czeka.

Viola była oczkiem w głowie swojego pana. Pewnego razu poszli na spacer, suczka wypięła się ze smyczy, pobiegła, zagubiła się i już nie wróciła... Państwo długo jej szukali, rozwieszali plakaty, ale niestety - psiak przepadł. Mijały kolejne miesiące bez wieści o suczce, a nadzieja jej właścicieli stopniowo gasła.

Dzięki naszej akcji pomyśleli o schronisku w Zielonej Górze. I okazało się, że właśnie tu ich ukochana suczka czekała ponad 2 lata, aż ją odnajdą. Pan na widok psiaka aż się popłakał. Suczka zaś, mimo tylu lat rozłąki, poznała swoich właścicieli i ogromnie się cieszyła.

Szczęśliwe zakończenie tej historii to również Wasza zasługa - pomogliście nam nagłośnić akcję!

Pobierz odznakę

Możesz ją umieścić na Facebooku, NK lub na swojej stronie

Pobierz lub wklej poniższy link:

skopiuj kod na swoją stronę