Bali
Bali ma bardzo smutne oczka, w ogóle jest smutnym psiakiem. W swoim boksie, gdzie mieszka już tak długo, czuje się bezpiecznie. Przytula się do nas, szuka kontaktu z ludźmi, wskakuje na kolana, zaczepia łapką domagając się pieszczot.
Ero
Czasem nie ma ochoty podejść, przywitać, patrzy tylko tym swoim pustym wzrokiem, jakby chciał powiedzieć: "przecież i tak nie weźmiesz mnie stąd" i chowa się do budy. Na widok smyczy radośnie macha ogonkiem i choć na chwilę zapomina o swojej psiej niedoli.
Czaruś
Czaruś jest energiczny, wesoły, lubi się tulić i z radością wita swoich opiekunów w schronisku. Najciężej Czarusiowi jest w okresie zimowym. Zabezpieczymy go w ubranko, ma ciepłą budę wyłożoną słomą, ale.. to przecież wszystko za mało. Potrzebny jest dom!
Finka
Finka trafiła do schroniska po tym, gdy jej właścicielka zmarła. Na spacerach kręci ogonkiem i przytula się do wolontariuszy. Powoli odzyskuje radość. Bardzo byśmy chcieli, by Finka w schronisku nie straciła nadziei na dobre życie.
Nakarm

...i odwiedzaj swojego psa codziennie!

Jak karmić psy z OLX.pl?
  • Wybierz psa, którego chcesz karmić
  • Nakarm przez kliknięcie w przycisk
  • Odwiedzaj swojego psa codziennie

Za każdego nakarmionego psa, OLX.pl wyśle do schroniska 20 kg karmy

Pamiętaj! Najlepszą pomocą dla psa jest nowy dom. Jeśli chcesz przygarnąć psa do siebie, skontaktuj się ze Schroniskiem.

Wspieramy schroniska z Oświęcimia i Buska-Zdroju

Oświęcim

otozanimalsoswiecim.pl

W obecnej chwili Schronisko może pomieścić około 35 psów i 50 kotów. Łącznie obejmujemy opieką około 420 zwierząt rocznie, a około 370 znajduje nowe domy. Reszta wciąż czeka na swoją szansę w Schronisku.

Więcej o schronisku »

691 485 682

Busko-Zdrój

facebook.com/przytulisko.buskozdroj

Przytulisko w Busku – Zdrój powstało kilka lat temu, gdy prywatna osoba postanowiła pomóc kilku bezdomnym czworonogom i początkowo liczyło tylko kilka bud. Niestety potrzebujących psiaków przybywało i obecnie w przytulisku znajduje schronienie około 200 psów, wiele z nich uratowanych przed okrutną śmiercią.

Więcej o schronisku »

668 332 546

Patroni akcji