Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Gliwice - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 38 ogłoszeń
nowy dom 4 pokoje +salon 185m2 działka 320m2 Gliwice Bojków

nowy dom 4 pokoje +salon 185m2 działka 320m2 Gliwice Bojków

850 000 zł

Gliwice, Bojków - Odświeżono dnia 20 maja 2026

190 m² - 4473.68 zł/m²
Dom z potencjałem do własnej aranżacji

Gliwice, Brzezinka - 18 maja 2026

163,50 m² - 5443.43 zł/m²
Nowe Domy Stare Gliwice Kasprzaka 29

Gliwice, Stare Gliwice - Odświeżono dnia 20 maja 2026

124,40 m² - 6832.8 zł/m²
Przytulny dom z garażem Gliwice - Ostropa!

Gliwice, Ostropa - 13 maja 2026

180 m² - 4438.89 zł/m²
Wykończony I Wyposażony Dom - Gliwice - Żerniki

Gliwice, Żerniki - 15 maja 2026

123,92 m² - 9845.06 zł/m²
Dom 2 km od Rynku do wprowadzenia

Gliwice, Zatorze - 18 maja 2026

454 m² - 11233.48 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Gliwice - Bojków - Dom na sprzedaż - działka 1900m2 - trzy budynki mieszkalne plus magazyn

Gliwice, Bojków - Odświeżono dnia 05 maja 2026

220 m² - 3113.64 zł/m²
Nowa Cena| Przytulny dom 5 minut od Centrum Gliwic

Gliwice - 23 kwietnia 2026

137,37 m² - 9456.21 zł/m²
Dom na sprzedaż, Gliwice, 4 pokoje

Gliwice, Żerniki - 12 maja 2026

91 m² - 7373.63 zł/m²
Elegancki dom z dużym ogrodem - blisko centrum

Gliwice - 11 maja 2026

100 m² - 12900 zł/m²
Chatka Puchatka - REZERWACJA

Gliwice, Łabędy - 27 kwietnia 2026

124 m² - 8000 zł/m²
Dom na sprzedaż w Wilczym Gardle

Gliwice - 22 kwietnia 2026

160 m² - 10000 zł/m²
Nowe Domy Gliwice Bojków, 0% Prowizji, 0% Pcc

Gliwice, Bojków - 06 maja 2026

136 m² - 6610.29 zł/m²
Dom, Gliwice

Dom, Gliwice

1 550 000 zł

Gliwice - 01 maja 2026

200 m² - 7750 zł/m²
dom jednorodzinny

Gliwice, Bojków - 23 kwietnia 2026

120 m² - 7041.67 zł/m²
Gliwice Żerniki - dom do remontu z potencjałem inwestycyjnym

Gliwice, Żerniki - Odświeżono dnia 19 maja 2026

220 m² - 3522.73 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny z działką

Gliwice, Bojków - 07 maja 2026

69 m² - 10000 zł/m²
Sprzedam dom w Gliwicach z pompą ciepła, klimatyzacją, rekuperacją

Gliwice - 02 kwietnia 2026

192 m² - 5203.13 zł/m²
Nowoczesny dom wolnostojący 5 pokoi w spokojnej okolicy

Gliwice, Żerniki - 21 kwietnia 2026

152 m² - 8157.89 zł/m²
Syndyk sprzeda udział 14/32 w domu jednorodzinnym

Gliwice, Brzezinka - 13 maja 2026

193,57 m² - 2399.65 zł/m²
Elegancki i przytulny rodzinny dom z ogrodem | Gliwice Szobiszowice

Gliwice, Szobiszowice - 03 maja 2026

290 m² - 8958.62 zł/m²
PRZEDSPRZEDAŻ-Nowa Inwestycja Premium! Dom 142 m² z Ogrodem - Bojków

Gliwice, Bojków - 04 maja 2026

142,79 m² - 6653.13 zł/m²
Dom, Gliwice

Dom, Gliwice

1 248 000 zł

Gliwice - 10 maja 2026

149,75 m² - 8333.89 zł/m²
Dom - 2 budynki na jednej działce w Ostropie

Gliwice, Ostropa - 30 kwietnia 2026

480 m² - 2697.92 zł/m²
Dom 29E Pompa i Rekuperacja w cenie | Koniec budowy XII 2026 r.

Gliwice - 21 kwietnia 2026

135,50 m² - 8118.08 zł/m²
Zadbany dom w zabudowie szeregowej w Gliwicach!

Gliwice, Wilcze Gardło - 23 kwietnia 2026

107 m² - 7383.18 zł/m²
dom dwumieszkaniowy z garazem i ogrodem w super miejscu Gliwic

Gliwice, Szobiszowice - 27 kwietnia 2026

289 m² - 4290.66 zł/m²
2w1 dom i działalność pod jednym dachem- Gliwice

Gliwice, Stare Gliwice - 29 kwietnia 2026

248 m² - 5000 zł/m²
Nowy Dom w Gliwicach - 10 minut do Centrum, piękna zielona okolica

Gliwice, Ostropa - 13 kwietnia 2026

185 m² - 8108.11 zł/m²
5-pokojowy dom 149m2 + ogródek Bez Pośredników

Gliwice - 26 kwietnia 2026

149,60 m² - 8041.53 zł/m²
5-pokojowy dom 147m2 + ogródek Bezpośrednio

Gliwice - 26 kwietnia 2026

147 m² - 8267.16 zł/m²
5-pokojowy dom 146m2 + ogródek Bez Prowizji

Gliwice - 26 kwietnia 2026

146,85 m² - 8166.93 zł/m²
5-pokojowy dom 147m2 + ogródek Bezpośrednio

Gliwice - 26 kwietnia 2026

147,09 m² - 8083.07 zł/m²
sprzedam dom w cenie działki Smolnica- Wilcze Gardło

Gliwice, Wilcze Gardło - 14 maja 2026

99 m² - 3838.38 zł/m²
5-pokojowy dom 147m2 + ogródek Bez Pośredników

Gliwice - 27 kwietnia 2026

147,14 m² - 8422.31 zł/m²
5-pokojowy dom 146m2 + ogródek Bez Pośredników

Gliwice - 26 kwietnia 2026

146,94 m² - 8083.77 zł/m²
5-pokojowy dom 147m2 + ogródek Bezpośrednio

Gliwice - 26 kwietnia 2026