Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Szczecin - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 92 ogłoszenia
Nowoczesny całoroczny domek letniskowy PRIMUS wraz z dużą działką

450 000 zł

Szczecin, Centrum - Odświeżono dnia 15 maja 2026

44 m² - 10227.27 zł/m²
Ostatni Dom - Nowoczesny Bliźniak Na Gumieńcach 172M²

Szczecin, Gumieńce - Odświeżono dnia 15 maja 2026

172 m² - 8924.42 zł/m²
Nieruchomość zabudowana przy ul. Nowotarskiej 15

Szczecin - 11 maja 2026

148,62 m² - 4710 zł/m²
Klimatyczny dom| działka 1050 m² | garaż | klima | Sławociesze

Szczecin - 21 kwietnia 2026

90 m² - 9555.56 zł/m²
Dom z dużym ogrodem Szczecin Krzekowo ul Szeroka

Szczecin, Krzekowo - 16 maja 2026

219 m² - 7305.94 zł/m²
Załom Bliźniak 5pok.132m2 działka340m2 Rezerwacja

Szczecin - 06 maja 2026

98,16 m² - 10686.63 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Elegancki dom wolnostojący - 300m2 tylko u nas

Szczecin - 14 maja 2026

250 m² - 11600 zł/m²
Domek na przystani wędkarskiej.

Szczecin, Zdroje - 15 maja 2026

70 m² - 2142.86 zł/m²
Szczecin Dąbie- dom w stanie surowym

Szczecin, Dąbie - 14 maja 2026

245,48 m² - 2032.75 zł/m²
Przytulny dom całoroczny nad wodą – Przystań Pogoń, Szczecin!

Szczecin, Zdroje - 10 maja 2026

60 m² - 2500 zł/m²
Dom na Skarbówku sprzedam lub zamienię

Szczecin - 26 kwietnia 2026

100 m² - 4990 zł/m²
Nowe Bliźniaki - Wykończone - Gotowe

Szczecin - 06 maja 2026

75,87 m² - 12508.24 zł/m²
Szczecin / Wielgowo - Parter domu do remontu

Szczecin - 04 maja 2026

63 m² - 5555.56 zł/m²
Dom-ogród-garaż Świetna lokalizacja duży potencjał

Szczecin, Pogodno - 04 maja 2026

121,83 m² - 8167.12 zł/m²
Oferta dla inwestora-dom wolnostojący z potencjałe

Szczecin, Pomorzany - 17 kwietnia 2026