To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Ochrona w Bytom.

Agencja Ochrony Justus PILNIE zatrudni pracowników z BYTOMIA i okolic

Bytom Dodane o 06:18, 29 Czerwca 2014, id ogłoszenia: 66669903

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Zatrudnimy pracowników do ochrony w Bytomiu (obiekt przemysłowy).

Zakres obowiązków:
- kontrola osób wchodzących/wychodzących,
- kontrola pojazdów,
- obchody terenu,
- prowadzenie ewidencji pojazdów, gości itp.,

Od kandydatów oczekujemy:
- niekaralności (potwierdzonej zaświadczeniem),
- doświadczenia w ochronie będzie dodatkowym atutem
- kultury osobistej,
- dyspozycyjności,
- dobrej organizacji pracy.

Praca w systemie zmianowym 12h/12h zgodnie z grafikiem ustalanym z góry na cały miesiąc.

Szukamy osób nastawionych na stałą współprace.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.
Telefonicznie nie udzielamy żadnych informacji.

Wyświetleń:804

Ogłoszenia użytkownika Justus