To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Edukacja w Małopolskiem.

Asystent nauczyciela w przedszkolu - język angielski

Kraków Dodane o 08:57, 20 Marca 2014, id ogłoszenia: 65619891

Poszukujemy osoby do pracy w Przedszkolu Open Future od marca 2014 roku. Zatrudniona osoba będzie asystentem nauczyciela programowego i będzie mówić do dzieci wyłącznie po angielsku.
Nasze oczekiwania wobec idealnego kandydata:
- biegła znajomość języka angielskiego
- wykształcenie wyższe - mile widziane pedagogiczne uprawniające do nauczania i opieki dzieci w wieku przedszkolnym
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
- inspirująca osobowość potrafiąca natchnąć dzieci do kreatywnej zabawy i rozwijania się
- kreatywne i twórcze podejście do nauczania
- umiejętność tworzenia własnych pomocy dydaktycznych
aktywność, konsekwencja i zaangażowanie w pracę
- chęć ciągłego kształcenia się i samodoskonalenia
- wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
- umiejętność pracy w grupie
Mile widziane:
- znajomość filozofii i systemu nauczania IBO
- dodatkowe kursy i szkolenia
- uzdolnienia plastyczne i muzyczne
Obowiązki:
- pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktycznych
- komunikacja z dziećmi tylko i wyłącznie w języku angielskim
- prowadzenie dokumentacji on-line związanej z przebiegiem edukacji
- udział w szkoleniach i warsztatach dla nauczycieli
- prowadzenie zajęć dodatkowych z języka angielskiego dla dzieci
- dbanie o dobre imię placówki i bezpieczeństwo dzieci
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie powyżej średniej w tej branży
- tryb jednozmianowy pracy
- szkolenia i możliwość indywidualnego rozwoju
- możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- pracę w kreatywnym i ambitnym zespole
- dostęp do nowoczesnych narzędzi dydaktycznych
- możliwość pracy twórczej z dziećmi oraz indywidualizacja procesu kształcenia
- przyjazna i miła atmosfera w pracy

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego

Wyświetleń:5