To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Opieka w Katowice.

Asystent Osoby Niepełnosprawnej Katowice

Katowice Dodane o 14:16, 27 Lutego 2014, id ogłoszenia: 73375311

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar zatrudnienia: Pół etatu

Agencja Zatrudnienia OpiekaPlus poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta osoby niepełnosprawnej w Katowicach. Liczba wolnych wakatów - 12.

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika o specjalności pedagogika specjalna lub pozytywne zaliczenie egzaminu kwalifikacyjnego w zawodzie asystenta osoby niepełnosprawnej,
- roczne doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi (potwierdzone świadectwem pracy/zaświadczeniem),

Obowiązki:
• pomoc i ułatwianie w wykonywaniu czynności dnia codziennego oraz pełniejszego uczestniczenia w życiu społecznym, pomoc w osiągnięciu przez ON jak największej samodzielności, współpraca z instytucjami i organizacjami społecznymi w celu zapewnienia optymalnych warunków do samodzielnej rehabilitacji, a także przygotowaniu programu rehabilitacji społecznej i zawodowej oraz wsparciu osoby niepełnosprawnej w jego realizacji.

Asystent musi posiadać przygotowanie psycho-fizyczne, w tym zdolność i gotowość do podnoszenia, przemieszczania, pomocy przy zmianie pozycji wspomaganych osób!

Gwarantujemy:
- legalne zatrudnienie na czas nieokreślony,
- stałe zarobki,
- współpracę z firmą, która za główny cel stawia sobie pomoc innym!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Uwaga: skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami!

Wyświetleń:3