To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne oferty pracy w Ostróda.

Dietetyk

Ostróda Dodane o 11:14, 5 Marca 2014, id ogłoszenia: 47436197

Forma zatrudnienia: Inna
Wymiar zatrudnienia: Inny

Opis oferty pracy:
Dobry Dietetyk

Opis stanowiska:
- obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci Dobry Dietetyk
- zdobywanie zaufania klienta

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki
- komunikatywność
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
- zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku
- szkolenie na koszt firmy
- możliwość rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wyświetleń:13