To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedaż w Starogard Gdański.

Doradca Finansowy

Starogard Gdański Dodane o 09:52, 30 Kwietnia 2014, id ogłoszenia: 72454797

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło
Wymiar zatrudnienia: Inny

Międzynarodowa firma z branży finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje pracownika na stanowisko:

DORADCA FINANSOWY
Pruszcz Gdański i okolice

Zakres obowiązków:
• aktywna sprzedaż produktów finansowych
• pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie sprzedaży produktów gotówkowych
• udział w akcjach marketingowych
• sporządzanie i weryfikacja dokumentacji klienta
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
• motywacja do pracy
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w branży finansowej
• znajomość pakietu MS Office
• entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
• umiejętności sprzedażowe
• umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
• komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
• niekaralność

Oferujemy:
• kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Aplikacje (CV) zawierające klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)" proszę przesyłać na adres e-mail, w tytule maila wpisując DF/Starogard Gdański.

Wyświetleń:174