To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Kujawsko-pomorskiem.

Elektryk

Nakło nad Notecią Dodane o 10:28, 30 Grudnia 2013, id ogłoszenia: 57606141

POLSKIE MŁYNY S.A. firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, lider na rynku poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Zakład w Nakle

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i maszyn w zakresie układów elektrycznych oraz automatycznego sterowania,
- diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń,
- usuwanie awarii na liniach produkcyjnych: mechaniczne, elektryczne,
- uruchamianie nowych i optymalizacje istniejących systemów,
- wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych,
- definiowanie specyfikacji na części nowe do modernizacji maszyn i urządzeń,
- rekomendowanie wymaganych stanów magazynowych części zamiennych według stopnia krytyczności części,
- raportowanie o stanie urządzeń zapewniających utrzymanie infrastruktury Zakładu,
- dbałość o poprawną eksploatację wszystkich urządzeń i maszyn będących w Zakładzie.

WYMAGANIA:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
- preferowane wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk),
- posiadanie aktualnych uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV,
- praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,
- umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej (również w języku angielskim),
- znajomość urządzeń automatyki przemysłowej,
- umiejętność samodzielnego wykonywania prac instalacyjno-montażowych,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem,
- znajomość obsługi komputera,
- systematyczność i konsekwencja w działaniu,
- odpowiedzialność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
- możliwości rozwoju zawodowego.

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać z wykorzystaniem formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyświetleń:17