To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Śląskiem.

ELEKTRYK - Mikołów

Mikołów Bujaków Dodane o 09:17, 28 Września 2012, id ogłoszenia: 10966729

Balans Poland Sp. z o. o. poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK
Miejsce pracy: Mikołów
nr ref. ELE/MIK/2012

Obowiązki:
- Montaż i naprawa zespołów elektrycznych w maszynach
- Realizowanie procedur technologicznych,
- Udział w realizacji produkcji i remontów,

Wymagania:
- Wykształcenie elektryczne
- Minimum roczne doświadczenie w zawodzie elektryka
- Umiejętności czytania rysunków technicznych,
- Znajomość urządzeń produkcyjnych oraz zasad ich działania,
- Posiadanie dokumentów kwalifikacyjnych (SEP) potrzebnych przy wykonywaniu prac konserwacyjnych, remontowych, eksploatacyjnych,
- Dyspozycyjność pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Praca w Firmie o uznanej marce
- Atrakcyjne wynagrodzenie

KONTAKT:
Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny ELE/MIK/2012 na adres katowice(a)balans-praca.pl lub poprzez portal Tablica.pl

Balans Poland Sp. z o. o.
ul. 1-go Maja 18
40-284 Katowice

Prosimy o dopisanie w CV: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Wyświetleń:4