To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Biurowa w Bielsko-Biała.

Inżynier budowy/Asystent kierownika budowy

Bielsko-Biała Dodane o 11:08, 26 Maja 2014, id ogłoszenia: 50114431

Forma zatrudnienia: Inna
Wymiar zatrudnienia: Inny

Od kandydatów oczekujemy:
- wyższego wykształcenia kierunkowego,
- przedsiębiorczość i samodzielność,
- kreatywne myślenie i asertywność,
- chęć rozwoju,
- umiejętność stawiania sobie konkretnych celów i ich osiągania,
- sprecyzowane własne plany i cele życiowe (nie tylko zawodowe),
- umiejętności sporządzania przedmiarów i obmiarów robót,
- umiejętności odbiorów technicznych robót konstrukcyjnych i wykończeniowych,
- umiejętności pracy na komputerze (MS Office, mile widziany Auto Cad, MS Project).

Zakres obowiązków:
- praca jako asystent kierownika budowy,
- współpraca z biurem projektów,
- współpraca z firmami wykonawczymi,
- kontrolowanie postępu i jakości prac,
- prowadzenie biura budowy (zamawianie i kontrola dostaw materiałów)

Oferujemy:
- ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
- możliwość rozwoju( również finansowego)
- przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych: list motywacyjny i cv na adres e-mail oraz wpisywanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska.

Wyświetleń:667