Kasjer/Sprzedawca Kostrzyn nad Odrą (Market na ul. Gorzowskiej )

Kostrzyn nad Odrą Dodane o 08:10, 20 Sierpnia 2014, id ogłoszenia: 49006671

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar zatrudnienia: Inny

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Obowiązki :
- praca przy obsłudze kasy fiskalnej
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
- obsługa klientów

Wymagania :
- osoby pełnoletnie
- aktualna książeczka sanepidu (warunek konieczny)
- osoby odpowiedzialne, dokładne, pracowite
- duże zaangażowanie
- dyspozycyjność

Oferujemy :
- umowa cywilno-prawna
- stawka godzinowa

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wyświetleń:503

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

  Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx

Zasady bezpiecznej transackji

Skontaktuj się:

Kostrzyn nad Odrą, gorzowski, Lubuskie

Pokaż na mapie

Agnieszka Na OLX.pl od lut 2012 Ogłoszenia użytkownika

  • Obserwuj
  • Drukuj
  • Zgłoś naruszenie