To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedaż w Lubelskiem.

Kasjer/Sprzedawca Kraśnik

Kraśnik Dodane o 23:16, 16 Kwietnia 2013, id ogłoszenia: 39890427

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na

Stanowisku: Kasjer/ Sprzedawca Kraśnik

Nie jest to praca w markecie ! ! !

Stanowiskiem pracy będzie "wyspa" przy markecie spożywczym.

Obowiązki:
- Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
- Obsługa Klienta
- Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
- Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Wymagania:
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem
- Sumienność
- Uczciwość
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Niekaralność
- Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Bezpłatne szkolenie produktowe
- Elastyczny grafik pracy
- Stawkę godzinową
- Regularne wypłaty

CV ze zdjęciem proszę przesłać po przez portal Tablica.pl

Wyświetleń:1