To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Nowa Sól.

Kierowca kat. C - Nowa Sól

Nowa Sól Dodane o 13:37, 27 Stycznia 2014, id ogłoszenia: 70735333

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Tradis Sp. z o.o. – dystrybutor artykułów spożywczych i chemiczno-kosmetycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C
Teren pracy: Nowa Sól i okolice

Obowiązki
• załadunek towaru do samochodu,
• dostarczenie towarów do klienta,
• rozliczanie kart paliwowych,
• zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji związanej z dostawą towarów.

Wymagania
• prawo jazdy kat. B i C,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• karta kierowcy,
• uprawnienia na przewóz rzeczy,
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• aktualne badania psychologiczne,
• dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość.

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• miłą atmosferę i dobre warunki pracy
• pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą formularza kontaktu.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Wyświetleń:4