To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedaż w Łódzkiem.

Kierownik Zespołu Sprzedażowego

Łódź Dodane o 11:54, 8 Stycznia 2014, id ogłoszenia: 64098385

Poszukujemy:

KIEROWNIKA ZESPOŁU SPRZEDAŻOWEGO

Oferujemy:

- umowę o pracę
- bardzo atrakcyjny system prowizyjny
- nowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji z parkingiem
- nienormowany czas pracy
- profesjonalne szkolenia
- samochód służbowy
- telefon komórkowy

Obowiązki:

- skuteczna sprzedaż produktów kredytowych
- stworzenie podległego zespołu (rekrutacja, zarządzanie,
motywowanie)
- realizacja strategii sprzedaży produktów i usług Firmy
- współtworzenie strategii rozwoju Firmy

Wymagania:

- doświadczenie w mobilnej sprzedaży kredytów (mile
widziana własna baza kontaktów)
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
- wykształcenie minimum średnie
- miła aparycja oraz wysoko rozwinięta świadomość
korporacyjna

Najlepszym oferujemy dodatkowo:

- awans na stanowisko regionalnego dyrektora sprzedaży
- podwyżkę wynagrodzenia
- samochód do dyspozycji 24/7

Wyświetleń:4