Konsultant Salonu Sprzedaży Play Knurów

Knurów Dodane o 15:52, 21 Lipca 2014, id ogłoszenia: 46751029

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Miejsce pracy: Knurów
Zadania:

- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
- aktywna sprzedaż produktów i usług
- obsługa Klienta zgodnie ze standardami
- realizacja zadań administracyjnych i porządkowych

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej średnie
- doświadczenie w sprzedaży
- nastawienie na cel
- wysoka odpowiedzialność i kultura osobista
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
- atrakcyjne systemy motywacyjne
- szkolenia zawodowe

Aplikacje, zawierające CV ze zdjęciem, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.) prosimy przesłać przez Tablica.pl.

Wyświetleń:935

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

  Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx

Jak bezpiecznie korzystać z OLX.pl (dawniej Tablica.pl)?

Skontaktuj się:

Knurów, gliwicki, Śląskie

Pokaż na mapie

Adam Oleś Na OLX.pl od maj 2013

  • Obserwuj
  • Drukuj
  • Edytuj
  • Zgłoś naruszenie