Magazynier! Ołtarzew (koło Ożarowa Mazowieckiego)! 10 netto/h

Ożarów Mazowiecki Dodane o 09:40, 25 Lipca 2014, id ogłoszenia: 45768171

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Magazynier

Obowiązki:

- prace magazynowe
- prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

- dyspozycyjność od zaraz
- siła fizyczna, sprawność
- mile widziany status studenta/ucznia

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku, możliwość nadgodzin
- wynagrodzenie 10 zł/h netto godzinowe
- pracę w miłym młodym zespole
- pracę na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV MAG/OLT/WAW

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Wyświetleń:252

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

  Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx

Jak bezpiecznie korzystać z OLX.pl (dawniej Tablica.pl)?

Skontaktuj się:

Ożarów Mazowiecki, warszawski zachodni, mazowieckie

Pokaż na mapie

Jobhouse Na OLX.pl od kwi 2012 Ogłoszenia użytkownika

  • Obserwuj
  • Drukuj
  • Edytuj
  • Zgłoś naruszenie