MAGAZYNIERA z uprawnieniami na wózki widłowe- praca od zaraz!

Gliwice, Śródmieście Dodane o 09:09, 14 Października 2014, id ogłoszenia: 48607095

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Praca w firmie z branży samochodowej.

OBOWIĄZKI:
-dostarczanie komponentów na produkcję,
-rozładunek, załadunek samochodów, czynności magazynowe.

WYMAGANIA:
-posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych,
-minimum 6 miesięczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
-gotowość pracy w systemie zmianowym,
-zaangażowanie w powierzone obowiązki.

OFERUJEMY:
-trzyzmianowy system pracy
-umowa o pracę
-dojazd pracowniczy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikacji "napisz wiadomość " bądź też kontakt osobisty.
Nasze biuro mieści się w Gliwicach przy ul. Dolnych Wałów 1/35.
HR MASTERS

Wyświetleń:1210

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

  Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zasady bezpiecznej transakcji

Ogłoszenia użytkownika Renata Wowra

Skontaktuj się:

Gliwice, Śląskie , Śródmieście

Pokaż na mapie

Renata Wowra Na OLX.pl od wrz 2011 Ogłoszenia użytkownika

  • Obserwuj
  • Drukuj
  • Edytuj
  • Zgłoś naruszenie