To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Małopolskiem.

Mechanik, serwisant wózków widłowych

Kraków Dodane o 21:10, 12 Maja 2013, id ogłoszenia: 42312807

Firma serwisująca wózki widłowe zatrudni osobę na stonowisko mechanika, elektromechanika, serwisanta wózków widłowych

Opis stanowiska:

Technik – serwisant wózków widłowych Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: doradztwo, naprawę, konserwację, przeglądy wózków widłowych u jednego z klientów firmy.

Wymagania:
minimum 1 rok praktyki w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych, prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących wykształcenie min średnie techniczne kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktu dobra organizacja pracy, samodzielność prawo jazdy kat. B

Korzyści:
stabilne miejsce pracy, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne warunki wynagrodzenia umowa o pracę, praca

Cv oraz listy motywacyjne prosimy kierować na adres mailowy

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu

Wyświetleń:3