Operator Linii Produkcyjnej

Szczecin, Śródmieście Dodane o 06:07, 24 Kwietnia 2014, id ogłoszenia: 56969553

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Zakres obowiązków:
- obsługa linii produkcyjnej – wagopakowaczka, paletyzator, owijarka palet,
- kontrola parametrów produkcji,
- nadzorowanie ciągłości procesów produkcyjnych,
- prace manualne na linii produkcyjnej,
- utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym, dokonywanie drobnych napraw.
Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze zautomatyzowanych lub półautomatycznych linii produkcyjnych,
- wykształcenie techniczne,
- znajomość technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Mile widziane:
- znajomość podstaw języka niemieckiego,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV.
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie – umowa o pracę po okresie próbnym,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na e-mail z tytułem: Operator Linii Produkcyjnej.
Film z produkcji: http://www.youtube.com/watch?v=1CgIrzOAztk

Wyświetleń:218

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    50x xxx xxx Pokaż

  Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx

Jak bezpiecznie korzystać z OLX.pl (dawniej Tablica.pl)?