To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Dolnośląskiem.

Operator Maszyn (Komorniki k. Środy Śląskiej)

Środa Śląska Dodane o 15:37, 21 Czerwca 2014, ID ogłoszenia: 74282883

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn

Wymagania:

- mile widziane osoby uczące się zaocznie
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, przy obsłudze maszyn
- rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja do pracy

Obowiązki:

- bieżący nadzór i obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, zgrzewarki)
- kontrola jakościowa i pakowanie elementów metalowych (do 0,5 kg)
- wypełnianie raportów kontrolnych
- prace porządkowe na stanowisku pracy

Oferujemy:

- umowę zlecenie
- szansę na stałą pracę
- 3-zmianowy system pracy od pn do pt
- atrakcyjną stawkę godzinową
- życzliwą i profesjonalną obsługę ze strony agencji pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Wyświetleń:2
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Work Express

dzisiaj
11:16

Magazynier z książeczka sanepidowską

Praca fizyczna

wczoraj
15:35

Kompletacja zamówień Fabryczna

wczoraj
10:33

Pakowacz - dział chemii

26 lut

Operator wózka widłowego, od zaraz!

25 lut

Operator wtryskarki Psie Pole

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika