To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Dolnośląskiem.

Operator Prasy Krawędziowej CNC (zaginarki)

Jelcz-Laskowice Dodane o 09:29, 17 Grudnia 2013, id ogłoszenia: 28703495

Największa włoska agencja pracy (Certyfikat nr 2775),, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator Prasy Krawędziowej CNC
(zaginarki)

Nr ref. OP-JL/WR/01

Miejsce pracy: Jelcz Laskowice (k. Wrocławia)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• praca przy produkcji elementów AGD
• obsługa prasy krawędziowej (zaginarki)
• zaginanie blach ze stali nierdzewnej zgodnie z programem maszyn
• przygotowanie maszyn do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
• kontrola poprawności wykonania detalu
• nadzór nad utrzymaniem jakości elementów w trakcie całego cyklu produkcji

WYMAGANIA:

• doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej CNC
• znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• umiejętność przezbrajania i ustawiania prasy
• umiejętność programowania pras lub innych maszyn CNC

OFERUJEMY:

• możliwość przyuczenia do pracy na ww. stanowisku
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia + system premii
• umowa o pracę (okres próbny z możliwością przedłużenia)
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku

Wyświetleń:7