To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne oferty pracy w Mazowieckiem.

Operator z orzeczeniem do oczyszczalni ścieków

Zagórze k. Wiązownej Dodane o 09:28, 31 Października 2013, id ogłoszenia: 49531457

Opis oferty pracy:
Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko operatora w oczyszczalni ścieków w Zagórzu/ k. Wiązownej.

Wymagania:
-aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
-wykształcenie średnie
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-mile widziane uprawnienia SEP
-komunikatywność, dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
-możliwość pracy na wysokości

Zakres obowiązków: m.in. nadzór nad funkcjonowaniem oczyszczalni, praca na wysokości do 3 metrów, prowadzenie książki eksploatacji oczyszczalni, kontrola stanu pomp, wykonywanie cotygodniowej kontroli stanu urządzań elektrycznych, wykonywanie drobnych napraw i remontów, prowadzenie bieżącej konserwacji, wykonywanie pracy na portierni (obsługa kasy fiskalnej) i centrali telefonicznej (łączenie rozmów).

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze+dodatek stażowy)
-praca zmianowa (system 12h od godz.7.00)
-miłą i przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony, mile widziane zdjęcie) oraz zamieszczoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)". Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:2