To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Łódzkiem.

Poszukiwany elektromechanik Mokrsko woj.łódzkie

98-300 Dodane o 22:42, 26 Listopada 2013, id ogłoszenia: 50117331

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik

miejsce pracy: Mokrsko, Wieluń woj. łódzkie

Opis stanowiska:
- Prewencyjne wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów

- Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń

- Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

- Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami

Wymagania:
- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

- Świadectwo kwalifikacji SEP do 1 kV

- Wiedza z zakresu budowy maszyn, głównie elektroniki i elektryki oraz automatyzacji produkcji, mechaniki pneumatyki

- Usuwanie awarii oraz umiejętność przeprowadzania bieżących napraw maszyn produkcyjnych

- Umiejętność obsługi komputera

- Wykształcenie techniczne średnie

- zaangażowanie, sumienność, rzetelność

- 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- duża samodzielność w działaniu

- umiejętność ustalania priorytetów oraz doskonałej organizacji pracy;

Oferujemy:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm wędliniarskich w Polsce

- stałe zatrudnienie w nowoczesnej, rozwijającej się firmie, w oparciu o umowa o pracę,

- możliwość rozwoju osobistego, zdobywanie nowych doświadczeń,

- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany kontakt:
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. Oddział w Mokrsku

Mokrsko 343;

98-345 Mokrsko

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyświetleń:6