To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Biurowa w Błonie.

Poszukjemy Doradcy klienta do Biura Kredytowe Credit Agricole

Błonie Dodane o 06:27, 3 Czerwca 2014, id ogłoszenia: 81776009

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Partner Credit Agricole Bank Polska S.A. do Biura Kredytowego poszukuje osoby na stanowisko:
Doradca Klienta
Miejsce pracy: Błonie
poszukujemy skutecznego, doświadczonego i zmotywowanego sprzedawcę kredytów gotówkowych

Zadania:
• Profesjonalne doradztwo i sprzedaż kredytu gotówkowego
• Bieżąca obsługa klienta
• inicjowanie i aktywne kształtowanie długotrwałych relacji z Klientami
• Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:
• Orientacji na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych
• Nastawienia na sukces finansowy
• Rozwiniętej umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów
• Komunikatywności i wysokich umiejętności interpersonalnych
• Umiejętności budowania skutecznej argumentacji handlowej
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Bardzo dobrej organizacji pracy i zorientowania na wyniki
• Wykształcenia min. średniego

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja stała oraz system prowizyjny i bonusy)
• Niezbędne narzędzia pracy
• Profesjonalne wdrożenie do pracy
• System szkoleń produktowych i sprzedażowych

Prosimy o przesyłanie CV
Prosimy o zawieranie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyświetleń:469