To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta w Kujawsko-pomorskiem.

Praca - agent nieruchomości

Bydgoszcz Dodane o 10:16, 21 Grudnia 2013, id ogłoszenia: 55881123

W związku z rozwojem naszej firmy, zatrudnimy osobę do działu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na stanowisko agent nieruchomości.

Jeśli:
• lubisz sprzedaż i chcesz poszerzać swoje doświadczenie zawodowe
• jesteś osobą aktywną, komunikatywną, zaangażowaną i odpowiedzialną
• lubisz wyzwania i łatwo nawiązujesz kontakt z innymi oraz potrafisz budować relacje z klientami
• cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu, a przy tym umiesz planować i elastycznie organizować swoją pracę
• interesuje Cię tematyka nieruchomości, chętnie zdobywasz nową wiedzę, dążysz do ciągłego rozwoju oraz chcesz osiągnąć sukces ... dołącz do nas a Twoja motywacja i zaangażowanie przełożą się na doskonałe wynagrodzenie!

Od kandydatów oczekujemy:
• silnej motywacji do pracy, zaangażowania, kreatywności, dyspozycyjności i odpowiedzialności
• łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami
• umiejętności sprzedażowych i prezentacyjnych
• przedsiębiorczości, systematyczności, samodzielności i dobrej organizacji pracy;
• wykształcenia średniego lub wyższego
• prawa jazdy kat. B i samochodu

Mile widziane:
• Doświadczenie w branży nieruchomości, sprzedaży, handlu, ubezpieczeniach, edukacji.

Zadania:
• pozyskiwanie oraz wprowadzanie do bazy firmy nowych ofert sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości
• rozpoznawanie potrzeb Klienta i dobór nieruchomości zgodnych z ich preferencjami
• zawieranie umów pośrednictwa, prezentowanie nieruchomości oraz aktywna obsługa klientów
• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami oraz pozyskiwanie referencji i poleceń

Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy, elastyczne zatrudnienie, przyjazną atmosferę pracy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w handlu i nieruchomościach, atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, na umowie zleceniu lub na własnej działalności gospodarczej.

ALFAMAR - ARENDA / Odział Bartodzieje , Gajowa 43, 85-087 Bydgoszcz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem wraz z poniższym dopiskiem na e-maila.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wyświetleń:4