To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedaż w Mazowieckiem.

Praca dodatkowa dla PIELĘGNIAREK - WARSZAWA i Okolice

Warszawa Dodane o 08:39, 18 Września 2013, id ogłoszenia: 54346929

CAMPTER ODSZKODOWANIA poszukuje:
PRZEDSTAWICIELA ODSZKODOWAWCZEGO

Kogo poszukujemy?
 Z racji wykonywanych obowiązków służbowych Pielęgniarka ma kontakt z Klientami, którzy doznali obrażeń w wypadku samochodowym. Takim Klientom należy się odszkodowanie.
 Zaangażowana w pracę odszkodowawczą Pielęgniarka może dorobić drugą pensję.
 Zapewniam dyskrecję.

Opis stanowiska:
 nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
 aktywne poszukiwanie osób zainteresowanych dochodzeniem odszkodowań
 organizacja dokumentacji szkodowej od Klientów
 zawieranie umów z Klientami przesłanymi przez Call Center
 praca mobilna
 praca w zespole
Wymagania konieczne:
 samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
 umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów
 otwarcie na podnoszenie wiedzy i kwalifikacji
 wysoka kultura osobista i empatia
 determinacja w dążeniu do postawionych celów

Oferujemy:
 jasne zasady wynagrodzenia (prowizja od sprzedaży własnej i grupy)
 nieograniczone zarobki zależne od wkładu pracy
 prowizje za rekrutacje współpracowników
 samochód firmowy dla najlepszych Przedstawicieli
 zaliczki za podpisaną umowę – do 600 zł
 system szkoleń w zakresie prawa ubezpieczeniowego i odszkodowań - szkolenia online i terenowe
 możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
 dostęp do materiałów marketingowych (teczki, wizytówki, ulotki, plakaty, własna strona www)
 system monitoringu zleconych spraw dostępny z przeglądarki www
 zaawansowane narzędzia informatyczne umożliwiające szybką ocenę sprawy i przesłanie jej do Centrali
 możliwość objęcia funkcji Lidera i prowadzenia samodzielnych rekrutacji i szkoleń.
 indywidualne warunki współpracy dla osób posiadających struktury sprzedaży usług
 jasna ścieżka awansu zależna od zaangażowania
 samochód służbowy dla najlepszych Przedstawicieli

Partnerskie podejście. Dlaczego warto z nami współpracować?
 jako jedyna firma w Polsce prowadzimy sprawy wypadków w Anglii, Holandii, Norwegii, Irlandii i Szkocji bez potrąceń prowizji dla Klienta - pełne 100% odszkodowania
 przeprowadzamy analizę spraw odszkodowawczych w 3 dni od momentu otrzymania dokumentacji
 opracowujemy sprawę w ciągu 5 dni od momentu otrzymania umowy od Partnera
 gwarantujemy pełna obsługa prawna spraw przedsądowo i sądowo
 pełen pakiet materiałów szkoleniowych, marketingowych na nasz koszt.
 nie stosujemy niezgodnych z prawem zapisów o zakazie konkurencji
 nie stosujemy kar umownych za rozwiązanie umowy o współpracy.

Wyświetleń:5