To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Mazowieckiem.

Praca OD ZARAZ - Sprzatanie na terenie Warszawy

Warszawa Dodane o 07:59, 25 Września 2013, id ogłoszenia: 51320833

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego,
pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta- firmy oferującej usługi utrzymania czystości m.in. obiektów wielkopowierzchniowych, biurowych, szpitali na terenie całego kraju-
poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY/AS/WWA/0813

OBOWIĄZKI:

- sprzątanie terenów zewnętrznych oraz wewnętrznych w biurach, centrach handlowych
- przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA:

-motywacja do pracy
-dokładność, poczucie estetyki
- II grupa niepełnosprawności (umiarkowana)

OFERUJEMY:

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stabilne i długofalowe zatrudnienie
- umowę o prace

Ilość stanowisk pracy: Kilka
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z dopiskiem "PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY/AS/WWA/0813" poprzez formularz.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

Wyświetleń:13