To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Świebodzin.

Praca Swiebodzin

Świebodzin Dodane o 07:54, 16 Kwietnia 2014, id ogłoszenia: 66162135

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Inny

Firma arcus.plan Sp. z o.o. dla swojego klienta w Swiebodzinie, woj. lubuskie, poszukuje pracownikow na stanowisko:

Pomocnik magazynowy

Opis stanowiska pracy:
- pakowanie, przepakowywanie towarow,
- klasyfikacja produktow wedlug wyznaczonych norm,
- sortowanie towarow.

Wymagania:
- umiejetnosc obslugi komputera,
- dobra kondycja fizyczna,
- dyspozycyjnosc, praca od poniedzialku do soboty.

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przeslanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie ponizszej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)

Agencja zatrudnienia nr: 10201

Wyświetleń:395