2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Szczyrk
Dodane 30 kwietnia 2024

3 *** Hotel w Szczyrku zatrudni osobę do pracy na recepcji

Lokalizacja

Szczyrk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Skalite SPA & Wellness jest trzygwiazdkowym obiektem w Szczyrku. Dysponuje miejscami noclegowymi dla 150 osób. Posiada kompleks SPA, basen, sauny, klub nocny a także restaurację, drink-bar oraz własną karczmę grillową, gdzie organizuje się imprezy w stylu regionalnym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie rezerwacji indywidualnych oraz biznesowych

  • sprzedaż usług hotelowych (noclegi, pakiety, usługi Spa)

  • obsługa Gości podczas pobytu w Hotelu.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy w recepcji

  • znajomość programu hotelowego - chart mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • miła aparycja

  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie

  • pracę stałą w systemie 12 godzinnym

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

  • możliwość awansu

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych jest Hotel Skalite Sławomir Górny 43-370 Szczyrk ul. Krokusów 4, NIP: 5470290446. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Śląskie, Szczyrk
ID: 680706642