2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Żerniki
Twój Konsultant HR InWork
Dodane 24 kwietnia 2024

30,00 zł/ 5050 zł/ PRACA MAGAZYN Żerniki / BEZPŁATNY TRANSPORT

Wynagrodzenie

5 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żerniki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Chcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego ? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie !

Magazynier - Pracownik sortowni paczek

Gdzie? 62-052 Żerniki, k. Poznania, ul. Fabryczna 11

BEZPŁATNY TRANSPORT NA TRASIE POZNAŃ DWORZEC ZACHODNI – RONDO RATAJE – ŻERNIKI - POZNAŃ DWORZEC ZACHODNI ( w obie strony )

Szybki dojazd ! Zajmuje tylko około pół godziny !

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o pełno-składkową umowę zlecenie (płatne chorobowe);

  • Po kilku miesiącach pracy możliwość przejścia na umowę o pracę;

  • Premię w wysokości 600 złotych brutto za polecenie innego kandydata;

  • Stawkę w wysokości 30 zł brutto/godzina (29 zł + 1 zł dodatku jakościowego za zmianę nocną lub 29 zł brutto/godzina za zmianę dzienną)

  • BEZPŁATNY TRANSPORT [ w obie strony ] na trasie Poznań Dworzec Zachodni – Żerniki - Poznań Dworzec Zachodni;

  • na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ];

  • Aktualna dostępna zmiana: 24:00-8:00 (wtorek - sobota);

DODATKOWO, DLA ZAINTERESOWANYCH:

  • wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w sfinalizowaniu wszystkich formalności);

ZADANIA:

  • przyjęcie, rozładowanie i załadowanie samochodów z paczkami kurierskimi;

  • sortowanie przesyłek;

  • przygotowanie paczek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań; zbiorczych, tworzenie palet;

  • drobne czynności porządkowe;

OCZEKUJEMY:

  • motywacji do pracy

  • poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania;

  • umiejętności współpracy z zespołem;

  •  sumienności i dokładności w wykonywanej pracy;

  •  braku przeciwskazań do podjęcia pracy fizycznej

Zarabiaj ok. 5050 złotych – dla ucznia/studenta ok. 5050 złotych netto (na rękę)! + możliwość dodatkowego zarobku (więcej godzin dla chętnych)

Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych !

Nasz system polecania do tej pory wypłacił już ponad 125 000 zł! polecaj pracowników, i zarabiaj więcej!

Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych.

ZADZWOŃ 32... 307... 93… 00 Infolinia dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żerniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Żerniki
ID: 714205555