2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Krotoszyn
Piotr Zimnota
Dodane 30 kwietnia 2024

Account Specialist

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jeśli jesteś gotowy na rozwój w branży HR dołącz do nas już teraz!

Będziesz odpowiedzialny za realizację zamówień w rekrutacjach pracowników tymczasowych oraz budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientem! Brzmi ciekawie? Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dostęp do platformy benefitowej, bezpłatna platforma do nauki języka angielskiego + dofinansowanie do nauki tego języka z lektorem)
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz z zakresu rekrutacji i rozwoju kompetencji miękkich
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • szansę na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej

zadania

Zadania z zakresu pozyskiwania i zatrudniania pracowników tymczasowych:

  • rekrutacja i selekcja kandydatów, w tym organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • tworzenie bazy kandydatów
  • przygotowanie pracownika tymczasowego do pracy
  • prowadzanie i zapoznanie z organizacją pracy w firmie klienta w pierwszym dniu pracy pracowników tymczasowych
  • planowanie harmonogramów czasu pracy pracowników tymczasowych przy użyciu odpowiednich narzędzi
  • realizacja zadań wynikająca z planu działań (action plan)
  • zakończenie współpracy z pracownikami tymczasowych zgodnie z poleceniem przełożonego oraz ustaleniami z klientem

Zadania administracyjne:

  • wykonywanie wszelkich administracyjnych prac związanych z pracą biura i obsługą pracowników tymczasowych,
  • rejestrowanie i aktualizacja w bazie danych pracowników tymczasowych
  • sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń o zatrudnieniu, pasków wynagrodzeń i świadectw pracy
  • przygotowywanie raportów i zestawień dla klienta i Account Team Managera

Zadania z obszaru obsługi klienta:

  • uczestnictwo w spotkaniach u klienta
  • promowanie Randstad u klienta

oczekujemy

  • doświadczenia w branży HR - mile widziane
  • podstawowej znajomości programu Excel
  • samodzielności oraz komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 910521674