2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Strzelce Opolskie
Dodane 23 kwietnia 2024

ACTION - Pracownik Sklepu - Praca na 1/2 etatu, Strzelce Opolskie

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą artykuły niespożywcze w Europie, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu nam tego rozwoju.

Praca w Action to praca zorientowana na klienta, u stabilnego finansowo i solidnego pracodawcy. Nasze umiejętności działania i bycie praktycznym przynosi rezultaty.

Dzięki prostocie odnosimy sukcesy.

Praca zespołowa i szacunek sprawiają, że atmosfera w codziennej pracy jest świetna, a nasi ludzie są dumni i zaangażowani. Oferujemy wiele możliwości rozwoju, elastyczne godziny pracy, uczciwe wynagrodzenie oraz benefity. Action oferuje bezpieczne środowisko pracy, poświęcamy dla siebie czas, w Action jesteście doceniani i możecie być tym, kim jesteście.

Dołącz już dziś do zespołu Action na stanowisku: Pracownik Sklepu

Twoja rola w naszej organizacji

 Jako Pracownik Sklepu zapewniasz naszym klientom przyjazną obsługę w zadbanym i utrzymanym w porządku sklepie, zarówno w trakcie robienia zakupów jak i podczas obsługi kasowej.

Twój zakres obowiązków

·        odpowiadanie na wszystkie pytania i uwagi naszych klientów w sposób przyjazny i życzliwy

·       organizowanie przestrzeni w sklepie i na regałach, składanie nowych regałów

·       wyrównywanie artykułów na półkach, zajmowanie się zwróconym towarem oraz uzupełnianie towaru na półkach

·       płynna i przebiegająca w przyjaznej atmosferze obsługa klientów przy kasie

·       rozładowywanie dostaw towarów oraz codzienne sprzątanie sklepu

Oczekujemy od Ciebie

·       otwartości na pracę w handlu i czerpania z tego satysfakcji

·       dyspozycyjności

·       doświadczenie w pracy w sklepie będzie Twoim dodatkowym atutem

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie

·        pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji

·       profesjonalny system szkoleń

·       możliwość rozwoju i awansu zawodowego

·       elastyczny czas pracy, szczególnie dla pracowników zatrudnionych na 3/4 i 1/2 etatu

·       bezpłatny pakiet opieki medycznej

·       26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie

·       Karta Multisport

·       rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action

Jako firma odpowiedzialna społecznie, jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Odwiedź naszą stronę kariery, aby dowiedzieć się o nas więcej

pl.action.jobs

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 908932677