2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Jawor
Dodane 25 kwietnia 2024

ACTION - Zastępca Kierownika Sklepu - Jawor, woj. dolnośląskie

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont z produktami niespożywczymi, w którym zatrudnionych jest już 55 000 pracowników w ponad 1700 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii, a teraz również w Polsce.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu Action. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju Action i doświadczeniach naszych klientów.

Jesteś osobą z inicjatywą, a satysfakcję klientów stawiasz na pierwszym miejscu? Dołącz już dziś do zespołu Action na stanowisku:

Zastępca Kierownik Sklepu

Zadania

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników: rekrutacja, szkolenie, motywowanie

  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz standardów ekspozycji towarów

  • koordynacja pracy sklepu

  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta

  • dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci

Oczekujemy od Ciebie

  • doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu kilkunasto osobowym zespołem

  • umiejętności organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki

  • zdolności przywódczych, odpowiedzialności, uczciwości i samodzielności

  • entuzjazmu i dynamiki w działaniu

  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

W zamian oferujemy

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • bezpłatną opiekę medyczną

  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie

  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action

  • elastyczny czas pracy

  • profesjonalny system szkoleń

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Jako firma odpowiedzialna społecznie, jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Odwiedź naszą stronę kariery, aby dowiedzieć się o nas więcej:

pl.action.jobs

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 902319347