2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Administracja biurowa / asystentka biura - Firma Winogrady

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Jesteśmy małą rodzinną firmą mieszczącą się w dzielnicy Winogrady poszukujemy do naszego zespołu prawej wielozadaniowej ręki - jeżeli to Ty wyślij cv

Praca przeważnie w godzinach 9:00 - 16:00 / 8:00 - 15:00 - Ustalimy indywidualnie

Zadania:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej współpraca z pocztą, firmami kurierskimi

  • obsługa skrzynki mailowej

  • przygotowywanie sal konferencyjnych na spotkania

  • organizowanie podróży służbowych i dbanie o grafik przełożonych

  • organizacja wydarzeń i spotkań firmowych

  • wydawanie i zamawianie odzieży firmowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu Office 365

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wielozadaniowość

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 910573965