2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Luboń
Carlsberg Polska
Dodane 26 kwietnia 2024

Administrator / Administratorka Regionu Sprzedaży - Carlsberg

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ADMINISTRATOR / ADMINISTRATORKA REGIONU SPRZEDAŻY

Twoje miejsce pracy: Luboń​​

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: stacjonarny

Wykształcenie i doświadczenie

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym;

  • Znasz w praktyce bardzo dobrze Excela, Power Bi i PowerPointa.

Postawa i nastawienie

  • Charakteryzuje Cię świetna organizacja pracy, skrupulatność oraz nastawienie can do;

  • Jesteś osobą analityczną, która lubi pracować z danymi;

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i dbasz o relacje biznesowe;

  • Jesteś osobą chętnie podejmującą wyzwania i wdrażającą efektywne rozwiązania

  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie.

Twoje przyszłe zadania:

  • W nowej roli będziesz wspierać administracyjnie Region Sprzedaży Bosman;

  • Przygotowywać analizy działań promocyjnych;

  • Będziesz  nadzorować i prowadzić budżet regionu, a także wstępnie weryfikować koszty działowe i marketingowe;

  • Do Twoich obowiązków będzie należało zarządzanie obiegiem faktur, ścisła współpraca z działem kontrolingu oraz kompleksowa obsługa pracy biura regionu w Luboniu;

  • Będziesz również monitorować i nadzorować przepływ informacji w regionie, a także współpracować z klientem wewnętrznym (rozwój rynku, zakupy, trade marketing, kontrola komercyjna) w zakresie raportowania;

  • W codziennej pracy będziesz raportować i naliczać premie dla pracowników.

Prawdopodobnie najlepsze benefity

  • System premiowy i nagrody spontaniczne;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych;

  • Bezpłatne miejsce parkingowe;

  • Dostęp do platformy rozwojowej;

  • Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin;

  • Nauka języków obcych z eTutor;

  • Świadczenie dla dzieci z niepełnosprawnościami;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Projekty społeczno-ekologiczne;

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Produkty Carlsberg Polska na święta;

  • Świadczenia świąteczne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 909594574