2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 08 kwietnia 2024

Administrator/ka Budowy

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rekrutacja dla firmy wykonawczej z branży OZE na stanowisko:

Lokalizacja: Nysa

Obowiązki:

  • Zarządzanie dokumentacją przedsiębiorstwa (archiwizowanie dokumentów, prowadzenie rejestrów, nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą)

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie, jak i na budowie

  • Prowadzenie rejestrów budowy (korespondencja, protokołowanie zmian, nadzór nad dokumentacją projektową)

  • Redagowanie dokumentów (pism, protokołów, zestawień, sprawozdań)

  • Opracowywanie i ewidencjonowanie protokołów odbioru, kontraktów etc.

  • Bezpośrednia współpraca z zespołami

  • Kompleksowa obsługa biura budowy (w tym zamawianie materiałów biurowych, BHP, spożywczych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, reprezentowanie biura, przyjmowanie klientów oraz gości)

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • wyższe wykształcenie techniczne lub w trakcie nauki

  • znajomość pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym (w szczególności Excel)

  • znajomość programu SAP - mile widziane

Oferujemy:

  • praca przy ciekawym projekcie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (pół roku)

  • możliwość przedłużenia współpracy i rozwoju w firmie

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 910255349