2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Administrator nieruchomości

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy administratora nieruchomości z doświadczeniem do biura w Katowicach . Jesteśmy firmą z 20- letnim doświadczeniem w branży zarządzania nieruchomościami . Praca w biurze i w terenie . Wszystkie zarządzane przez nas nieruchomości znajdują się na terenie Katowic .

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie dokumentacji klienta ( uchwały , protokoły,polisy ubezpieczeniowe,

  • prowadzenie korespondencji z właścicielami , zarządami wspólnot,dostawcami, organami administracyjnymi ,

  • przekazywanie informacji pomiędzy firmą zarządzającą , a właścicielem nieruchomości , redagowanie pism ,

  • nadzór nad obsługa techniczną nieruchomości , przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń awaryjnych , prowadzenie KOB

  • nadzór i kontrola stanu sanitarno-porządkowego nieruchomości ,

  • uczestnictwo w przygotowywaniu i realizowaniu planów remontowych, zbieranie ofert, sporządzanie umów ,

  • udział w tworzeniu budżetów rocznych i planów remontowych ,

  • udział w zebraniach zarządu .

WYMAGANIA

  • wykształcenie min. średnie ,

  • doświadczenie w pracy na wymaganym stanowisku,

  • dobra znajomość obsługi komputera ,

  • umiejętność redagowania pism ,

  • fachowa obsługa klienta,

  • miła aparycja,

  • wysoka kultura osobista

OFERUJEMY

  • pracę na terenie Katowic w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem ,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności .

Proszę o zamieszczenie w CV zapisu o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Teresę Lechowicz-Czarską, zwaną dalej Pracodawcą, moich danych osobowych, innych niż wskazane w art. 22(1) §1 k.p., zawartych w moim CV i w innych dokumentach rekrutacyjnych, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 888049613