2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane 15 kwietnia 2024

Administrator nieruchomości

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Szukamy osoby na umowę o pracę jako Administrator nieruchomości, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomością oraz koordynowaniem działań związanych z utrzymaniem i serwisem nieruchomości.

 Wymagania:

        Doświadczenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz obsługi technicznej budynku

        Znajomość procedur związanych z przeglądami i remontami instalacji oraz urządzeń technicznych

        Umiejętność współpracy z podwykonawcami oraz koordynacji pracy firm zewnętrznych

        Znajomość przepisów związanych z gospodarowaniem odpadami, administracją i zarządzaniem nieruchomościami

        Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

        Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w godzinach awaryjnych

        Prawo jazdy kat. B

        Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu środków na modernizację i remont nieruchomości

Zakres obowiązków:

        Planowanie, organizacja oraz realizacja działań związanych z inwestycjami, remontami oraz serwisem budynku

        Zarządzanie nieruchomością oraz jednym wynajętym biurem, dbanie o ich estetykę i funkcjonalność

        Współpraca z podwykonawcami oraz koordynacja pracy firm zewnętrznych w zakresie serwisu sprzątającego, ochrony, ekip remontowych, gospodarowania odpadami, energii oraz serwisów interwencyjnych

        Zlecanie i koordynacja wykonywania drobnych napraw oraz przeglądów budynku (roczne, pięcioletnie, instalacje)

        Przyjazdy interwencyjne w sytuacjach awaryjnych (awarie instalacji, zalania itp.)

        Zapewnienie niezbędnego zaopatrzenia (oświetlenie, elektryczne, meble, wymiana zużytych materiałów itp.) poza naprawami i zaopatrzeniem dotyczącym sali teatralnej

        Monitorowanie ważności przeglądów oraz terminów wymiany urządzeń technicznych

        Organizacja transportów oraz pomoc w zarządzaniu przestrzeniami magazynowymi Instytutu Teatralnego

        Zarządzanie dokumentacją nieruchomości oraz prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego (KOB)

Oferujemy:

        Zatrudnienie w renomowanej instytucji kultury

        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji

        Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia

        Pracę w dynamicznym zespole z przyjazną atmosferą

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911984298