2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 18 kwietnia 2024

Administrator Nieruchomości (K/M)

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SPIE OPCO Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi Facility Management dla klientów o rozproszonym modelu biznesowym. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze technicznej placówek handlowych na terenie całego kraju, jak również w usługach dodatkowych w obszarze utrzymania technicznego nieruchomości, tj. projektach inwestycyjnych, remontach, bezpieczeństwie ppoż. i zarządzaniu administracyjnemu budynkami.

Przewagę rynkową SPIE OPCO tworzą wykwalifikowani pracownicy, świadczący usługi w ośrodkach regionalnych na terenie całego kraju. Wśród nich - zespoły techniczne i serwisowe, administratorzy nieruchomości, inspektorzy budowlani oraz facility managerowie, którzy na co dzień podejmują liczne działania, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości. SPIE Building Solutions Sp. z o.o. jest właścicielem SPIE OPCO Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie nieruchomościami zlokalizowanymi na terenie województwa świętokrzyskiego;

  • bieżące administrowanie, nadzór nad stanem technicznym obiektów, w tym nad systemami, instalacjami i urządzeniami;

  • wsparcie właściciela obiektu w zakresie wynajmu i sprzedaży powierzchni;

  • weryfikację i bieżącą aktualizację harmonogramów okresowych przeglądów obiektów oraz systemów i urządzeń, nadzór nad ich realizacją (budowlane, elektryczne, serwisowe, UDT, systemy p.poż itp.);

  • przyjmowanie i obsługę zgłoszeń dotyczących funkcjonowania obiektów, w tym ich weryfikacja pod względem zasadności realizacji, poprawności wyceny, zakresu;

  • opracowywanie propozycji rocznych planów gospodarczych i remontowych;

  • nadzór nad ciągłością dostaw mediów;

  • reprezentowanie właściciela obiektu w kontaktach z organami administracji publicznej;

  • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, w tym przygotowanie opinii na temat warunków przeprowadzenia procesu w kontekście zabezpieczenia interesów klienta;

  • organizacja prac posprzedażowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obszarze administrowania nieruchomościami komercyjnymi;

  • silna motywacja do działania, samodzielność w wyznaczaniu celów, umiejętności logistyczne;

  • umiejętność i chęć współpracy z ludźmi oraz budowania i utrzymywania relacji z klientami;

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb;

  • pracę w trybie hybrydowo – mobilnym (mobilnie/zdalnie/stacjonarnie);

  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;

  • możliwość awansu w strukturach firmy;

  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

  • zakładowy fundusz socjalny

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 912684820