2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Love Nails
Dodane 09 maja 2024

Administrator / Obsługa klienta salonu kosmetycznego / urody

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Salon kosmetyczny Love Nails zatrudni na stanowisko administratora.

Do naszego zespołu poszukujemy energicznej, profesjonalnej, dynamicznej osoby w wieku od 26 do 35 lat.

Nie wymagamy doświadczenia ; wystarczą chęci a wszystkiego Cię nauczymy.

Nasz salon zlokalizowany jest w Warszawie na Mokotowie.

Co nas wyróżnia : wysoka jakość wykonywanych usług, wąska specjalizacja w zakresie manicure i pedicure oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Poniżej zakres Twoich obowiązków, nasze wymagania oraz to co możemy Ci zaoferować.

Zakres obowiązków:

-Obsługa klientów po wyznaczonym standardzie salonu;

-Kontakt telefoniczny z klientami, zapraszanie do salonu, informowanie o promocjach, potwierdzanie rezerwacji wizyt;

-Nadzór nad jakością pracy zespołu, czystością w salonie i stanem materiałów;

-Monitorowanie pracy zespołu;

-Przygotowywanie raportów, udział w spotkaniach podsumowujących miesiąc pracy oraz planowanie zadań na kolejny miesiąc;

-Sterylizacja narzędzi;

Nasze wymagania:

-Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego;

-Znajomość języka polskiego na poziomie min. B1;

-Dodatkowym plusem będzie znajomość języka angielskiego;

-Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, budowania pozytywnych relacji i zaufania;

-Doskonała organizacja pracy;

-Komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność;

-Wysoka kultura osobista;

-Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

-Motywujące wynagrodzenie, zależne od osiąganych wyników;

-Karta Multi Sport

-Przyjazną atmosferę pracy;

-Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym menedżerem i rozmowę wstępną.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914445127